فیلم دوره ی آموزش گچبری و زمان و نحوه برگزاری دوره ها در سطح گچبری مبتدی و حرفه ای

موضوع : گچبری

مجری : آموزشگاه گچبری رسولی

شماره آموزشگاه : ۰۹۰۵۴۱۴۷۶۲۴ خانم احمدی

دوستان و اساتیدی که تمایل به شرکت در دوره های آموزشی گچبری از مبتدی تا حرفه ای دارند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره آموزشگاه تماس حاصل فرمایند.

آموزش گچبری از مبتدی ( گرته زنی ، طرح کتیبه، دوگچه کردن غنچه، طراحی مشبک، طراحی متیف و …)  تا حرفه ای توسط آقای ایوب رسولی گچبر با تجربه و دارای مدرک مهارت گچبری انجام می گردد.

لازم به ذکر است برای دوستانی که از شهرستان متقاضی شرکت در دوره های آموزش گچبری هستند امکانات سکونت موقت و … موجود میباشد.

آموزش گچبری

کد فیلم :  VD 002

 

گچ بری شواهد باستانشناسی نشان می دهند که تاریخ ساخت گچ به پیش از ساختن خشت و پخت آن به صورت آجر می رسد. در قدیمی ترین بنای دنیا، یعنی اهرام ثلاثه مصر که قدمتی چهار هزار و پانصد ساله دارد، از گچ به عنوان ماده چسبنده مقاوم بعد از ازاره در بین سنگ ها و جهت کلاف سازی آنها استفاده شده است. یکی از کاربردهای ویژه گچ، اندود کردن دیوارها و سطوح داخلی ساختمان ها است و هنر گچبری، این آراستگی را به حد کمال و دلنوازی می رساند. به کار بردن تزئینات گچی در تزیین دیوارها، روش معمول در شهر های ایران و عراق بوده است. اولین مردمی که در ایران به این کار دست زدند هخامنشیان و سپس ساسانیان بودند و اعراب در جریان فتوحات خویش، این هنر را از آنها فرا گرفتند.

 

                               برای دیدن فیلم ها و عکس های بیشتر گچبری کلیک نمایید

                               برای دیدن نرخنامه گچبری و گچکاری سال ۹۸ کلیک نمایید

                               برای دیدن نرخنامه گچبری و گچکاری سال ۹۷ کلیک نمایید

                               برای مشاهده و دانلود فرم قرارداد گچکاری و گچبری ساختمان بین کارفرما و گچکار اینجا کلیک کنید

به این پست چند ستاره می دید
[Total: 16 امتیاز از مجموع: 4.6]